(Digital Music (Fl STUDIO
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

اطلاعيه بسيار مهم براي تمامي كاربران فروم(حتما بخوانيد)

+3
Ali Sadat
Dj SaMy
mohammad021
7 مشترك

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

اطلاعيه بسيار مهم براي تمامي كاربران فروم(حتما بخوانيد) - صفحة 2 Empty منم هستم

پست  FL-Studio السبت مايو 30, 2009 7:47 am

سلام به دوستان گلم منم بهتون کمک مالی در حد وسعم میکنم:10تومان خوبه؟؟؟؟
یا نه؟؟؟ Very Happy
راستی رو هاست چی میخواین نصب کنین؟؟vb یا phpbb کدومش؟؟ Shocked

FL-Studio

تعداد پستها : 12

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

اطلاعيه بسيار مهم براي تمامي كاربران فروم(حتما بخوانيد) - صفحة 2 Empty دعوت

پست  Dj SaMy الأربعاء أغسطس 12, 2009 7:56 pm

سلام به همه دوستان

منو دوستامون یه انجمن داریم تازه 4-5 هفته ای میشه را افتاده، پورتالشم VB هست، انجمن موسیقی کم داره، منم از قبل تو جریانه کاره شما بودم، من همتونه به انجمنمون دعوت می کنم، بعدشم یکی از دوستام یه هاستی داری که فضاش نا محدوده اگه شد اونم براتون می گیرم که مشکل واسه Up نداشته باشین. اگه مایل بودید همینجا بهم بگید تا من کارارو ردیف کنم. راستی نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای نیست، من عاشقه موسیقی هستم و تازه شروع کردم. من دوست دارم برای دوستان یه محیط با تمامه امکانات درست کنم، خوشحال میشم دعوتمو قبول کنید.
ٌٌٌwww.MVGM.net

Dj SaMy

تعداد پستها : 10

اطلاعيه بسيار مهم براي تمامي كاربران فروم(حتما بخوانيد) - صفحة 2 Empty دعوت

پست  Dj SaMy الأربعاء أغسطس 12, 2009 7:58 pm

آدرس انجمن www.mvgm.net

Dj SaMy

اطلاعيه بسيار مهم براي تمامي كاربران فروم(حتما بخوانيد) - صفحة 2 Empty --

پست  Dj SaMy الأربعاء أغسطس 12, 2009 8:17 pm

راستی MVGM گروهمونه انم گروه زیر شاخه داره مثلا گروه برنامه نویسی گروه موبایل .......... من گروه موسیقی رو می خوام به شما دوستان بدم، راستی ما تصمیماته زیادی داریم واسه گروه، اگه خدا بخواد کم کم همشونو عملی می کنیم، ما داریم یه فروشگاه می زنیم و محصولاته خودمونو اونجا بذاریم واسه فروش، بعدشم یه پیشناهادم واسه شما داشتم، اگه عضو گروه ما بشبن می تونیم با هم پک آموزشی تهیه کنیم می تونیم پک VST تهیه کنیم و چیزای دیگه انارو می تونیم تو فروشگاه بذاریم واسه فروش اگه اسقبال کردن من خودم این محصولاتو وارد بازار می کنم، امدوارو دعوتمو بپذیرین.

Dj SaMy

اطلاعيه بسيار مهم براي تمامي كاربران فروم(حتما بخوانيد) - صفحة 2 Empty رد: اطلاعيه بسيار مهم براي تمامي كاربران فروم(حتما بخوانيد)

پست  DJ Amin الإثنين أغسطس 31, 2009 4:15 pm

Dj SaMy نوشته است:راستی MVGM گروهمونه انم گروه زیر شاخه داره مثلا گروه برنامه نویسی گروه موبایل .......... من گروه موسیقی رو می خوام به شما دوستان بدم، راستی ما تصمیماته زیادی داریم واسه گروه، اگه خدا بخواد کم کم همشونو عملی می کنیم، ما داریم یه فروشگاه می زنیم و محصولاته خودمونو اونجا بذاریم واسه فروش، بعدشم یه پیشناهادم واسه شما داشتم، اگه عضو گروه ما بشبن می تونیم با هم پک آموزشی تهیه کنیم می تونیم پک VST تهیه کنیم و چیزای دیگه انارو می تونیم تو فروشگاه بذاریم واسه فروش اگه اسقبال کردن من خودم این محصولاتو وارد بازار می کنم، امدوارو دعوتمو بپذیرین.

پیشنهاد خوبیه سایتش هم بد نیست اما نظر من اینه که یه انجمن تخصصی برا موزیک راه اندازی کنیم و ضمنا هدف اصلی هم باید رفع نیاز های خودمون در درجه اول و ارتقای سطح علم موسیقی باشه .
دوستان عزیز خرید هاست چی شد ؟ چرا ولش کردین ؟ علی آقا این مسله رو پیگیری کنین که ایشالا با همت دوستان یه هاست بگیریم دیگه ؟ البته فکر طراحی سایت هم باید بکنیم.
من منتظرم.
DJ Amin
DJ Amin

تعداد پستها : 25

http://Www.MyInfo.blogfa.com

اطلاعيه بسيار مهم براي تمامي كاربران فروم(حتما بخوانيد) - صفحة 2 Empty من بودم و هستم!!! منتظرتون نشستم!

پست  FL-Studio الجمعة سبتمبر 11, 2009 1:17 pm

بابا علی آقا چی شد چرا طرح به این مهمی رو ول کردین؟؟؟
ما منتظریم هااا(من عاشق موزیک ساختنم و میخواستم اینجا یه چیزایی یادبگیرم پس چرا فروم خوابیده؟؟؟)
بیدارشین بیاین یه فروم با آدرس اختصاصی بالا بزنیم دیگه!!! cheers

FL-Studio

تعداد پستها : 12

اطلاعيه بسيار مهم براي تمامي كاربران فروم(حتما بخوانيد) - صفحة 2 Empty رد: اطلاعيه بسيار مهم براي تمامي كاربران فروم(حتما بخوانيد)

پست  mohammad021 الجمعة سبتمبر 18, 2009 6:30 pm

FL-Studio نوشته است:بابا علی آقا چی شد چرا طرح به این مهمی رو ول کردین؟؟؟
ما منتظریم هااا(من عاشق موزیک ساختنم و میخواستم اینجا یه چیزایی یادبگیرم پس چرا فروم خوابیده؟؟؟)
بیدارشین بیاین یه فروم با آدرس اختصاصی بالا بزنیم دیگه!!! cheers

بنده خودم این تاپیک رو زدم اما دوستان اونقدر بی توجهی کردن به این موضوع و پیگیری نکردن که ما هم نا امید شدیم!
پس از ارسال این موضوع توسط من خودم شاهد ایجاد چندده فروم در نت بودم !

بنده نیازی به زدن فروم ندارم! به قدر کافی سایت های موسیقی الکترونیک از اسپانیایی و ایتالیایی گرفته تا روسی و کره ای سراغ دارم که نیازی به فروم های اینترنتی چندان ندارم...
اما برای رفع مشکل دوستان هم وطن دوست داشتم که این کار انجام بشه بلکم کمکی بشه که دوستانی که علاقمند به این هنر هستند بتوانند با کمترین هزینه ها به بیشترین اطلاعات و ابزارها برای این کار برسند.
به هرحال بنده در حال حاضر ادمین 2سایت هستم و به شدت محدودیت زمانی دارم به حدی که به همین فروم هم نمی رسم سر بزنم، اما باز هم در صورتی که دوستانی باشند که بخواهند برای این امر سرمایه گذاری کنند بنده حاضر به همکاری هستم. یاداورم می شم که در دراز مدت سرمایه گذاران می توانند از این فروم کسب درآمد کنند.
mohammad021
mohammad021
Admin

تعداد پستها : 86
آدرس پستي : ariya021 @ yahoo . com

http://www.pcdana.net

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

بازگشت به بالاي صفحه