(Digital Music (Fl STUDIO
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

ساخت استوديو خانگي موسيقي رپ همراه با نرم افزارها

3 مشترك

ساخت استوديو خانگي موسيقي رپ همراه با نرم افزارها Empty ساخت استوديو خانگي موسيقي رپ همراه با نرم افزارها

پست  Mohamad_MJ الثلاثاء يونيو 30, 2009 7:23 pm

سلام دوستان من
من قصد ساخت يك استوديدي خانگي براي كا ركورد موسيقي رپ دارم
و ميخوام با كمترين هزينه اين كارو بكنم و واسه همين به راهنمايي استادان محترم نياز دارم
استوديو رو ميشه با يه عالمع سيستم حرفه اي از جمله ميكسر قوي و كامپيوتر همراه كارت صوت با كيفيت و اطاق كامل آگوستيك
و هزار مورد ديگه راه انداخت
اما همون استوديو رو ميشه با يك ميكروفون و يك كامپيوتر معمولي و تعدادي نرم افزار راه انداخت
كه يه مقدار كيفيت كار كمتر از حالت اول ميشه اما در حالت استاندارد 2 تا 3 ميليون پول خرج نكريم
پس از استاداي محترم خواهش دارم در اين ضمينه اهنمايي كنن.
مورد ديگه اينه كه توي اين ضمينه ما كار زيادي از كامپيوتر و نرم افزارهاي مختاف ميكشيم
كه هركس طبق تجربه شخصي يه سري نرم افزار معرفي ميكنه. من از استاداي محترم ميخوام كه بهترين نرم افزارهايي كه به درد كار من ميخورن رو معرفي كنن كه در عين اينكه كار كردن باهاش راحت باشه و هم از نظر كيفيت كم نياره
نرم افزارهايي كه نياز دارم اينا هستن
ركورد صدا
ميكس صداي خواننده روي بيت
گرفتن نويز صدا
اضافه كردن افكت
و هنر كار با نرم افزارها
مثلا من هر كاري ميكنم يا صداي خواننده بيشتر از آهنگ ميشه و يا برعكس
و صدا مثل اين ميمونه كه از ته چاه يا توي لوله مياد
و از اين قبيل مشكلات
از دوستان و استادان با تجربه خواهش دارم منو راهنمايي كنن
با تشكر
يا علي

Mohamad_MJ

تعداد پستها : 2

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

ساخت استوديو خانگي موسيقي رپ همراه با نرم افزارها Empty رد: ساخت استوديو خانگي موسيقي رپ همراه با نرم افزارها

پست  Mohamad_MJ الخميس يوليو 02, 2009 8:04 am

يعني كسي نيست جواب مارو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Crying or Very sad Evil or Very Mad

Mohamad_MJ

تعداد پستها : 2

ساخت استوديو خانگي موسيقي رپ همراه با نرم افزارها Empty ساخت استودیو خانگی

پست  ramin الثلاثاء أكتوبر 20, 2009 6:02 am

دوست عزیز میشه این همه کارهارو با برنامه Nuendo انجام بدی
میگی صدای خاننده بیشتر از صدای آهنگ است ! خوب ببین اندازیه فرکانس صدای آهنگ چنده
صدای خاننده را بر روی همان فرکانس تنضیم کن !
ramin
ramin

تعداد پستها : 3

ساخت استوديو خانگي موسيقي رپ همراه با نرم افزارها Empty رد: ساخت استوديو خانگي موسيقي رپ همراه با نرم افزارها

پست  Saber_nadimy الجمعة نوفمبر 20, 2009 3:37 pm

salam doste aziz man khodam ziad vagti nist music kar mikonam ama be sathi residam ke moshtariham daram shaiad bavaret nashe in vase in bod ke alage man baes shod injori beshe
khob begzarim...
doste aziz inae ke gofti mitoni ba adobe audition 1.0 anjam bedi albate hatman version1 bashe ia hamoon cool edit 2 ba ieki az ina seda ro zabt kon bad ba GoldWave
noise shon ro begi bad biar to onja va keifiat ro moga iese kon mibin va barname Acon Digital Media ro ro kam pioteret nasb kon va pelaginash ro biar to adobe (bad az nasb bia to adobe va refresh effect list ro bezan)va pishna had mikonam az on pelaginha estefade kon makhsosan revreb to in marhale baiad kheili gavi bashi iani zaman bandiha ro dorost anjam bedi to in pelagin parametrhae hast ke ba 1 va 2 moshakhas shode ba ona mitoni behtar koni ke sedat az to lole dar naiad insm dagigan mesle in

ساخت استوديو خانگي موسيقي رپ همراه با نرم افزارها Paramet_

rasti ie karte seda ham begir 5 ta .. tomane geimateshon
hamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin fagat ziad tamrin kon
Saber_nadimy
Saber_nadimy

تعداد پستها : 19
آدرس پستي : Saber_ndm@yahoo.com

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة