(Digital Music (Fl STUDIO
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

سوال اف ال

5 مشترك

سوال اف ال Empty سوال اف ال

پست  sam الأحد أكتوبر 19, 2008 11:18 am

سلام آقا علی هنوز به سوال توی انجمن که نوشتم جواب ندادین و یه سوال دیگه برام پیش اومده میخواستم بپرسم به غیر از برنامه اف ال یه برنامه دیگه هست که بشه آهنگهای شاد و ریتمی رو مثل ارگ باهاش در آورد ؟؟؟ اگه هست بهم بگین.. و اینکه وقتی ما یه شعر رو مینویسم و تقریبا سبکش و نحوه خواندن اون رو پیدا میکنیم چطور باید یه آهنگ مناسب با اون شعر رو درست کنیم در واقع اهنگسازی به چه شکله قانون خاصی داره یا سلیقه ای هستش ولی میدونم باید یه چیزی رو یاد بگیرم ولی چی نمیدونم لطف کنین برام توضیح بدین مشکل من کجاست ولی نه حرفه ای و از طریق نت نویسی و این چیزا چون من نت نویسی بلد نیستم به طور ساده بگین ممنون منتظر جواب سوال قبل و این سوال هستم ....

sam

تعداد پستها : 4

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

سوال اف ال Empty ساخت آهنگ

پست  sam الأحد أكتوبر 19, 2008 11:20 am

آقا علی یه چیزی یادم رفت بگم اینکه وقتی می خواهیم آهنگ سازی یک شعر رو انجام بدیم باید اول اون شعر رو با سبک خودمون بخونیم و از روی صدای ظبط شده آهنگ رو بسازیم یا نه بدون اینکه بخونیم میشه آهنگ رو ساخت آخه من وقتی میخوام برای شعرم آهنگ رو بسازم آهنگ با اون صدایی که من میخونم هماهنگ نیست و جلوتر یا عقب تر از صدای من پیش میره میخواستم یه راه حل بگین ممنون ............

sam

سوال اف ال Empty یه راه حل

پست  mehdihp الأحد أكتوبر 19, 2008 4:17 pm

سلام . یه برنامه به اسم ریزین هست که میتونه کمکت کنه . یه ویژگی خاصی هم که داره صداهاش از اف ال طبیعی تره . بصورت دی وی دی هم تو انقلاب هست من گرفتم یه آموزش خیلی توپ تصویری انگلیسی داره که عالیه . فقط باید سیستمت بالا باشه چون حجم زیادی رو از رم میگیره . به نظر من تو باید اول آهنگتو بخونی و بعد یه ریتم که به این خوندن بخوره بطوره خیلی ساده درست کنی بعد این ریتمو پیشرفته کنی یعنی صداهای kick و ... رو قشنگ تر کنی و به اولو آخرشم یه چیزایی اضافه کنی اما در نهایت ریتم برات از همه مهمتره . موفق باشی
mehdihp
mehdihp

تعداد پستها : 6

سوال اف ال Empty کدوم راه بهتره؟!!

پست  Ali Sadat الخميس أكتوبر 23, 2008 7:36 pm

sam نوشته است:آقا علی یه چیزی یادم رفت بگم اینکه وقتی می خواهیم آهنگ سازی یک شعر رو انجام بدیم باید اول اون شعر رو با سبک خودمون بخونیم و از روی صدای ظبط شده آهنگ رو بسازیم یا نه بدون اینکه بخونیم میشه آهنگ رو ساخت آخه من وقتی میخوام برای شعرم آهنگ رو بسازم آهنگ با اون صدایی که من میخونم هماهنگ نیست و جلوتر یا عقب تر از صدای من پیش میره میخواستم یه راه حل بگین ممنون ............

سلام دوست عزیز
در موسیقی کلا" فرقی نداره که کدوم راه رو بریم
بعضی اوقات یه آهنگی تنظیم کردیم با یه سری آکورد و بعدشعرشو در میآریم و میخونیم گاهی بالعکس
مهم اینه که چه جوری راحت تری! من خودم اول لحن خوندن و با آکورد و در مبارم بعد آهنگ میسازم.
خیلی از آهنگ سازان ما اول آهنگ و شاختن بعد از مدت ها یکی اومده روش خونده
مثل آهنگ مرحوم بابک بیات که تیتراژ فیلم امام رضا بوده
بعد از 3 4 سال محمد اصفهانی روش خوند.به هر حال فرقی نداره
Smile Cool
Ali Sadat
Ali Sadat
Admin

تعداد پستها : 67
آدرس پستي : poorking110@yahoo.com

https://digitalmusic.forumfa.net

سوال اف ال Empty کدوم راحت تر

پست  djbidar الإثنين ديسمبر 08, 2008 10:30 am

علی آقا اف ال راحتتر یا ریزن

چه جوری میشه برای یک پترن یک تمپوی جداگانه انتخاب کرد(در اف ال)

******dj bidar********

djbidar

سوال اف ال Empty جواب کدوم بهتره !

پست  Ali Sadat الثلاثاء ديسمبر 09, 2008 6:56 am

سلام
اولا بگم سوالاتی که میپرسید از یک شخص نباشه چون شخص که اسم میبرید موظف میشه جواب بده و شاید در زمینه سوال شما معلومات نداشته باشه . Exclamation Question Idea
به هر حـــــــــــــــــــــــال :

خدمتتون عرض کنم و تا حالا حتی یه بار هم با ریزن کار نکردم .فقط با اف ال کار کردم،فقط یه سری اطلاعات از دوستانی که ریزن
کار کاردن دارن .هر کی با یه برنامه کار میکنه و راحت ترند. بعضی ها هم تلفیقی از این دو برنامه قدرتمند تو کاراشون استفاده میکنن .
یه نظر من ریزن یه اشکالی داره اینه که سمپل یا پلاگینی Vst , Vst (i) i از بیرون قبول نمیکنه .شاید هم این دلیل کامل بودن برنامه باشه .چون من کار نکردم باهاش اطلاعات دقیق ازش ندارم.
به نظر من Just FL STUDIO اف ال راحت تره. این نظر شخصیه منه.
موفق باشی Smile study
Ali Sadat
Ali Sadat
Admin

تعداد پستها : 67
آدرس پستي : poorking110@yahoo.com

https://digitalmusic.forumfa.net

سوال اف ال Empty این چیه...

پست  djbidar الثلاثاء ديسمبر 09, 2008 1:06 pm

1.کار DirectWave در اف ال چیست .
2.من چیکار کنم که صدا در آهنگ طابلو نباشه.

ممنون....................

djbidar

سوال اف ال Empty ؟؟؟؟؟؟

پست  Anion الجمعة يونيو 04, 2010 6:17 pm

دوست عزیز مبحث آهنگ سازی چیزی نیست که بخوای یه شبه یاد بگیری باید انقدر کار کنی تا تجربه شه واست...
برای تابلو نکردن صداها توی اف ال اول تنظیمات مربوط به ساز رو با توجه به کارت انجام بده بعد با مسترینگ میتونی صدا ها رو طبیعی کنی که اون هم باز خودش یه بحث کاملا جدا و گسترده از هستش ....
به نظرم شما اول با تئوری موسیقی آشنا شو و بعد کم کم شروع کن به انتخاب یه سافت مناسب و ساخت موزیک الکترونیکی ....
توی آهنگسازی همش باید تجربه کسب کنی....
Anion
Anion

تعداد پستها : 6

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة